Sa-Mp Jasiu&Paweł

Real Life serwer by Jasiu&Paweł

Ogłoszenie

Prosze pisać podania na range w sa-mp na oddzielonym temacie

#1 2010-03-09 19:23:54

Play

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 10003
Punktów :   

Podanie na policjanta.

Tutaj składamy podania na prace w policji.Czyli bla bla bla... układacie sobie krótką historje o sobie po czym zdajecie test.



PRZYKŁAD:
Cześć mam na imię ...... .............. .Pochodze z np.Los Santos. Po ukończeniu akademii pracowałem w pobliskich wioskach na drogówce. Mam 24 lata pochodze z Polski. Moim ulubionym zajęciem w policji to patrolowanie miasta. Broni posługuje sie przeciętnie, ale bardzo dobrze jeżdże wszelkimi środkami transportu naziemnego. Jak już mówiłem pracowałem w wiosce tam dostałem dwie odznaki za dzielne ratowanie miasta przed wszelkimi gangami i narkomaństwem. Moja prośba o zarobkach to 50$ plus 30% pieniędzy z mandatów. Swoją dalszą kariere chciałbym pociągniąć do jednostek antyterrorystycznych tam starał bym się być dowódzą jednego z oddziałów. Jeżeli dzielnice mogą być wszystkie poradze sobie z wszystkimi nawet najgroźniejszymi gangsterami. W swojej pracy chciałbym pracować z partnerem (najlepiej z zaufanym graczem). Dziękuje za przeczytanie mojego podania.


Uwaga:To jest przykład na wszystkie rangi oczywiście jeżeli chcemy być lekarzem to niepiszemyo policjancie.

Jeżeli ktoś napisze identyczne podanie nie będzie miał możliwości pisania podania na range na czas MIESIĄCA!!!


Są cheat'y niema imprezy )

Offline

 

#2 2010-03-15 17:25:19

 Smoke

loser

Mam
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie na policjanta.

Cześć mam na imię Carlo Pedrozza zgłaszam podanie na range policjant jestem młodym i prężnie rozwijającym policjantem ukończyłem wyższą skzkołe policyjną w San Fierro Chcialbym byc w oddziale do walki z zorganizowanymi grupami przestępczymi ewentualne mogłbym badać zabostwa moje wynagrodzenie to 150$ uważam, że zasługuje na te pieniądze i 10 % z manadatów jeżeli chodzi o moją przyszłość to chciałbym zdać kolejne testy i pracować w jednostce S.W.A.T. i niszczyć grupy przestępcze. O to moje podanie prosze o szybka odpowiedź.

Offline

 

#3 2010-03-15 17:34:29

Play

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 10003
Punktów :   

Re: Podanie na policjanta.

Przyjęte Brawo! Pozostało tylko zadać testy w sa-mp


Są cheat'y niema imprezy )

Offline

 

#4 2011-03-21 12:30:00

Xellandor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na policjanta.

Cześć mam na imię Matilson i chciałbym sie zgłosić na policjanta gdyz skonczylem akademię w Los Santos. Bardzo chcę karac przestępców łamiących prawa na serverze. Uważam ze moje wynagrodzenie powinno wynosić 200$ lub 170% plus 15% z mandatow. Później chcialbym zdac rozne testy rozwijajacace moje umiejetnosci w walce z przestepczoscia. Bardzo prosze o  odzpowiedz! Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracjagwsh.pun.pl www.swbp.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.bmwpabianice.pun.pl www.makemmo.pun.pl